Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza, konaklama, kafe ve hediyelik eşya gibi birden fazla hizmeti içerisinde barındırmaktadır.
Uğurlu Dükkan Sapanca Logo

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza Hakkında

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza Kimdir?

Sapanca Uğurlu Dükkan, konaklama, cafe, kahvaltı, aksesuar gibi farklı kategorilerde geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Uğurlu Dükkan & Cafe kendi hayallerini gerçeğe dönüştürmenin yanı sıra toplumsal sorumluluklarının da üstüne düşmektedir.

Sizlere ilginç bir detay vermek isterim, burada satılan ürünlerin %98’inin evden çalışan kadın girişimciler tarafından yapılmıştır. Bu da, işletmenin toplumsal sorumluluğunun farkında olduğunu göstermektedir. Böylece, burada satılan ürünler sadece müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda kadın girişimcilere de destek olmaktadır.

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza Hizmetleri

Uğurlu Dükkanın sunmuş olduğu hizmetler şu şekildedir,

  • Konaklama
  • Cafe
  • Kahvaltı
  • Aksesuar
  • Ev & Yaşam
  • Buhardandık & Tütsü
  • Kişisel Bakım
  • Doğal Taşlar
  • Kırtasiye
  • Hakime

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza Sosyal Medya Hesapları

Sapanca Uğurlu Dükkan Cafe & Mağaza Ulaşım Bilgisi

– Sakarya’dan yaklaşık 20km uzakta olup, 29 dakikalık mesafededir.
– İstanbul Anadolu yakasından 120km uzakta olup, 1 saat 19 dakikalık mesafededir.
– İstanbul Avrupa yakasından 141km uzakta olup, 1 saat 42 dakikalık mesafededir.
– Kocaeli / İzmit merkezden 35km uzakta olup, 32 dakikalık mesafededir.

Google Değerlendirmeleri

Deya ÜçkalelerDeya Üçkaleler
08:13 09 Apr 23
Uğurlu dükkan ortam ve el yapımı tatlıları açısından gercekten çok severek gittiğim ve etrafima tavsiye ettiğim bı mekan.ama bu kadar sevmeme rağmen her haftasonu inatla gittiğim bu mekanda,her gittiğimiz de garsonlar hep değişik kişiler oluyor.burdaki de sıkıntı servis inanılmaz alık,yavaş,ilgisiz oluyor.cocuklarin hiçbir suçu yok çünkü belli ki işleri bu değil,yardım amaçlı mi geliyolar yoksa gelen barinamiyor mu bilemem ama böylesi bı mekanin servisi inanılmaz kötü hale getiriyor.her geldiğimizde yaa yanlış gelir,ya hiç gelmez yada birlikte gelsin dediğimiz her sipariş bölük pörçük geliyor.bu da insanı kanser etmeye yetiyor.bu mekanı seven biri olarak umarım dikkate alınır bu durum.
Tuğba ÇiçekTuğba Çiçek
11:01 23 Jan 23
Mekana kahvaltı için gelmiştik mekan ocak ayında bile ısıtılmamış ve kapalı mekanında bile montsuz durulmuyor. Mekana geldiğimizden beri 4 kez elektrik kesildi kahvaltı için 1 saat bekledik kalkmak istediğimizde geleceğini söylediler sonunda gelen kahvaltı da diğer yerlere göre sıcak servisleri gerçekten azdı sadece sucuk ve omlet yedik 350 tl 2 kişi fiyat ödedik. Sadece peynir tabağını beğendim onun dışında birdaha geleceğim bir mekan değil.
tolga bedertolga beder
09:50 07 Jan 23
Ankara’dan hafta sonumuzu geçirmek için geldik. Kahvaltı yapmak istedik 1 saat bekledik maalesef bizden sonra gelen insanlar kahvaltılarını yapıp ayrıldılar fakat biz kahvaltı yapamadık. İşletmenin buna tepkisi çok ilginç kimse sorumluluk almıyor açıklama biz sorunca yapılıyor oda çok komik. Yıllar önce gelmiştim böyle değildi çok değişmiş.
Sümeyye KahveciSümeyye Kahveci
12:39 14 Dec 22
Tatlıları ve ortam çok güzel. Yıllardır severek gittiğimiz bir mekan. Ekip arkadaşlarınız çok ilgili fakat ekip arkadaşlarınızın başında bekçilik yapan arkadaş bizim yanımızda haksız yere garson arkadaşımızı azarladı ve bunun doğru olmadığını söylediğimizde bize küstahça ben neden burdayım? Siz rahat edin diye cevap verdi. Bizim rahatsızlık duyduğumuz sizin yaklaşımınız ve tavrınız dediğimizde ısrarla tavrını devam ettirdi. Bunu kasadaki arkadaşa da belirttik. İnsani yönü gelişen insanlarla çalışmanızı tavsiye ederiz.. bir daha da adım atmadık zaten.
f pf p
16:54 25 Nov 22
Şirket tatili için geldiğimiz sapancada konakladığımız yerden farklılık olsun,çalışırken kahve içelim vs diye daha önce gittiğimiz uğurlu dükkana gittik. Ancak wifi şifresini müşterilerler paylaşmadıklarını söylediler. Uzaktan çalışmanın bu kadar yaygınlaştığı bir dönemde bize biraz garip geldi açıkcası.. onun dısında her sey güzel,keyifli ve lezzetliydi
js_loader
Bağdat Caddesi No:92
54640 Sakarya Sakarya
Yol Tarifi Al