Mega Deluxe Sapanca

Mega Deluxe Sapanca
Adres: Yüzevler Mevki, E-5 Yolu, Sapanca , Sapanca
Telefon: 0264 582 20 20

Mega Deluxe Sapanca 5 5 0

arasında Ort 0 Puanlar

Tür: Restaurant

Kusursuz hizmetin konforla buluştuğu, çok özel yeme-içme ve eğlenme imkanlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor

  • İşletme Bilgileri
  • Harita
  • Yorum

Sapanca Göl kenarında olması ve doğa ile iç içe bulunması sebebiyle tercih edilen Mega Deluxe , olumlu yönde ilerlemeye ve her gün kendini yenilemeye devam etmektedir. Çok kısa bir sürede kendini geliştiren MEGA DeLuxe tesisleri, yapmış olduğu yenilikler, başarılar ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda ‘De Luxe ünvanını almıştır. Türkiye’de eşi benzeri olmayan Yörük çadırımız, gün geçtikçe yerli ve yabancı turistlerin daha çok ilgilerini çekmektedir. İstanbul’a bir saat, Ankara’ya iki saat uzaklıkta olan ‘’MEGA DeLuxe ’’ Güzelliklerini doğuda biriktirir batıda saklar. ‘MEGA DeLuxe ’ doğuda aşktır batıda aşktır.
Mavi ile yeşilin buluştuğu nokta olan MEGA DeLuxe, özellikle yol ihtiyaçlarına yönelik olmaktan çok, lüks AVM si ile alışveriş, aynı zamanda rahatlama, ailece ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz , özel organizasyonlar yapabileceğiniz ve ‘geldikçe tutkunuz’ olacak bir ortam yaratmaktadır.

Yorum Ekle

Şu anda hiç yorum yok