Well Done Butik Otel Sapanca

Well Done Butik Otel Sapanca
Adres: Hasanpasa Mahallesi Pinar Sokak No: 14 Sakarya, 54600 Sapanca , 54600 Sapanca
Telefon: 0264 592 62 96

Well Done Butik Otel Sapanca 4 5 1

arasında Ort 1 Puanlar

Tür: Butik Otel

Gözlerinizi kapatın huzuru hayal edin
online banner

  • İşletme Bilgileri
  • Harita
  • Yorum

Otelimiz butik tarzda olup, sekiz müstakil villadan oluşmaktadır. Villalarımızın her birinde ikisi ebeveyn ikisi çocuk olmak üzere toplam dört yatak odası, bir oturma salonu, iki banyo, bir teras, bir bahçe katı terası olmak üzere toplam 225 m2 kullanım alanı vardır. Ayrıca 500 m2 bahçesi olup villada konaklayanlara özel havuzu bulunmaktadır.
Villalarımızda iki adet televizyon ve uydu yayını, iki adet klima, bir adet buzdolabı, bir adet minibar, iki adet saç kurutma makinesi mevcut olup müşterilerimizin her türlü konforu düşünülmüştür. Ayrıca her villanın bahçesinde ve terasında oturma grupları, şezlonglar ve hamak mevcuttur. Villalarımız özenle seçilen mobilyalarla siz misafirlerimizin evinizdeki rahatlığı burada da devam ettirmeniz düşünülerek dekore edilmiştir. Her Villamızın konaklama kapasitesi 7 kişiliktir.

Yeme İçme: Tesisimizde sekiz adet villa ile beraber otel misafirlerimizin yani sıra dışardan günü birlik misafirlerimizin de yararlanabileceği, muhteşem dağ manzaralı restaurantımız da mevcuttur. restaurantımız toplamda açık kapalı alan olmak üzere 200 kişiye hizmet verebilmektedir.

Yorum Ekle