Sapanca Atv Safari

sapancaatv

Sapanca'nın doğal güzelliklerini sadece bakarak değil yaşayarak da keşfetmek istiyorsanız, bu konuda size yardımcı olacak bir çok organizasyon var atv safari bunlardan bi tanesi.

Sapanca Yanıkköy'de, içinde bulunduğu ormanda piknik de yapabileceğiniz yemyeşil bir alanda konumlanmış merkezde Atv Safari'nin yanısıra Jeep Safari ve Paintball gibi aktivilerden de yararlanmanız mümkün.

Tercihiniz Jeep Safari olacaksa Kartepe ve eşsiz güzelliğiyle Soğucak Yaylası'na doğru düzenlenen keşif gezilerine katılabilirsiniz. Atv Safari daha çok ilginizi çekiyorsa; göl+offroad parkuru, yamaç parkuru ve dağ parkuru olmak üzere 3 farklı seçeneğiniz oluyor. Her iki safaride de grup olarak alınması durumunda kendi istediğiniz bir parkurda macera keyfi yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ya da firma çalışanlarınızla birlikte katılabileceğiniz aktivitelerden olan Paintball da Atv Safari Sapanca'nın uzun süredir hizmetleri arasında yer alıyor. Çeşitli zorluk ve boyutlardaki parkurlarında tüm bu aktiviteleri yaşatmak için tecrübeli bir ekibin hizmet vermektedir.

Atv tutkunları için sapanca gölünün doğal güzellikleri, yemyeşil doğası ve parkurları harika bir olanak sağlıyor

İlgili Kelimeler:sapanca atv, sapanca atv safari, sapanca gölü atv, sapanca safari, sapanca atv kiralama, sapanca safari ücret, sapanca safari fiyat, sapanca atv tur